HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Şirketimiz 1974 yılından bu yana ilkeli çalışma prensipleri ile kısa sürede sektörün öncü kuruluşlerından biri olmayı başarmıştır.

Sürekli değişen piyasa koşullarına uymak ve siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek için ürün yelpazesini sürekli genişletmiş, her zaman kaliteyi en yüksek düzeyde tutmuş; ve ürettiği kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla piyasaya sürmeyi başarmıştır.

Ürün kalitemiz Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ve diğer denetleme kuruluşları tarafından tasdiklenmiş ve belgelenmiştir..

Nehir Kağıtçılık Silivri Selimpaşa Bölgesinde 28.000 m² alanda kurulmuş "Başarı ve İstikrarlı Çalışma" mottosuyla ticari faaliyetlerine başlamıştır.

Dünyanın her yerine ihracat yapabilecek donanım ve kadromuz ile her zaman güçlü deneyimi olan firmamız kaliteden asla taviz vermeden müşterilerine en iyi hizmeti vermiştir.

Zamana ayak uydurarak sizler için, işinizi kolaylaştıracak yeni ürünler geliştiriyor, araştıyor, sektöre öncülük ediyor ve sizlere sunuyoruz.

Hedefimiz ambalaj kullanımını ileri teknoloji kullanarak en üst düzeydeki standartlarda kullanım alışkanlıklarına dönüştürmekte katkıda bulunmak, bu hedefe uygun yatırımlar ile her amaca uygun hizmetler üretmeye devam etmek, sizlerle beraber ufkumuzu genişletmek ve kurucularımızın hiçbir zaman vazgeçmediği dürüstlük ve güler yüzlü hizmet ilkesinden vazgeçmeden onların izinden gitmektir.


VİZYON
VİZYON
Hizmet kalitesini sürekli arttırmak, nihai tüketici beklentilerini en üst düzeyde tutup ürün yelpazesini geliştirmek ve genişleterek en üst düzey üretici firma olabilmektir.
MİSYON
MİSYON
Ambalaj sektöründe müşteriye özel ürün ve hizmetleri yenilikçi, sürdürülebilir kaynaklar ile sunmak. Müşteri talep ve beklentilerinin üzerinde hizmet sunarak, müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermeden ilerlemek. Türkiye de ve dünyada tüketiciyi korumak ve bilinçlendirmek. Çevre kirliliğinin önlenmesi için NEHİR KAĞITÇILIK olarak üzerimize düşen tüm özeni göstermek.
DEĞERLER
DEĞERLER
Firmamızın başarısı için ekip olarak çalışıyoruz. Kaliteden ödün vermeyiz. Dürüstlük ve iş ahlakını ilke edinir, etik değerlerimizi ön planda tutarız. Karar süreçlerimizde tecrübemizle yol alırız. Müşteri ve partnerlerimizin memnuniyeti en önemli kriterlerimizden biridir.
ÇEVRE POLİTİKAMIZ
ÇEVRE POLİTİKAMIZ
NEHİR KAĞITÇILIK ailesi olarak, tüm faaliyetlerimizde Çevre Yönetim Sistemi gerekliliklerini uygulayarark sürdürülebilir ve temiz bir çevre oluşturmayı, çevreyi korumayı ve sürekli iyileştirmeyi hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda, Çevre ile ilgili yasal mevzuat ve düzenlemelere uyuyoruz. Çevre ile ilgili risk ve fırsatlarımızı belirleyip, düzenli takip ederek sürekli iyileştirmeler yapıyoruz. Enerji ve doğal kaynakları verimli kullanıyoruz. Atık oluşumunu azaltmak, geri dönüşümü ve geri kazanımı desteklemek için çalışmalar yapıyoruz. Tüm çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi çevre ile ilgili konularında iletişim ve eğitim faaliyetleri ile sürekli bilinçlendirmek temel ilkemizdir. Amacımız, geleceğe teslim edebileceğimiz "Temiz Bir Çevre" bırakmak.
KALİTE POLİTİKAMIZ
KALİTE POLİTİKAMIZ
Kağıt sektöründe "Lider Markaların Üreticisi" mottosuyla faaliyetlerimizi sürdürürken; vizyonumuz doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini en üst düzeyde  karşılayan, kolay ulaşılabilir ve güvenilir ürünler üretiriz. Bu kapsamda, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek kalite politikamızın temelini oluşturur.
SERTİFİKALAR
ISO 9001:2015 (TR)
ISO 9001:2015 (EN)
ISO 22000:2018 (TR)
ISO 22000:2018 (EN)
FSC Belgesi